TRZY MINIMA NA MISTRZOSTWA POLSKI

Podczas InterEuropol Memoriału Zdzisława Szelesta rozegranego w Warszawie  zawodnicy KS PREFBET-SONAROL uzyskali trzy rezultaty  dające awans na Mistrzostwa Polski. Utrzymująca się w stabilnej, wysokiej formie Beata Trzonkowska dzięki rzutowi na odległość 48,98 metrów zajęła drugą lokatę. Piotr Dąbrowski w swojej serii zajął drugie miejsce z wynikiem 49.52 sek. A Martyna Krawczyńska biegnąc z w większości ze starszymi rywalkami uzyskała 2:14,47(8 miejsce). Wszystkie w/w wyniki są minimami na Mistrzostwa Polski. Dobry występ zanotował też Paweł Dąbrowski , któremu na 100 metrów zabrakła tylko jedna setna sekundy do rekordu życiowego( czas 11.22)

Natomiast w Suchej Beskidzkiej podczas Memoriału Edwarda Szklarczyka Sandra Michalak wywalczyła drugie miejsce w  gronie 17-tu biegaczek  na dystansie 800 metrów z dobrym wynikiem 2:08,07.