POBIEGLI DLA NIEPODLEGŁEJ

         Biegacze klubu sportowego PREFBET-SONAROL uczcili Niepodległość , biorąc udział w kilku biegach zorganizowanych z tej okazji. W Ząbkach podczas XIV Biegów Niepodległości na dystansie 5km Monika Nawrat wywalczyła drugą lokatę.

      Kolejnym biegiem , w którym brali udział nasi zawodnicy była impreza o nazwie „Biegnij dla Niepodległej”  w Białymstoku. W tych zawodach dwóch naszych zawodników stanęło na podium, Andrzej Leończuk zajął miejsce drugie. A jego kolega klubowy Damian Świerdzewski był  trzeci. Bieg został rozegrany na dystansie 10km a biegacze PREFBETU-SONAROL uzyskali odpowiednio wyniki 31:12 oraz 31:22min.

                       Natomiast podczas VII Biegu Niepodległości w Poznaniu ,w którego ramach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Kobiet w biegu na 10km. Ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Polski Przełajowe, tym razem reprezentacja klubu była bardzo okrojona a jedyną przedstawicielką klubu była Sylwia Walczak, która zajęła  11 miejsce z nowym rekordem życiowym 39,08 min.

           Kolejna impreza ,która czeka naszych zawodników to Mistrzostwa Polski w Oleśnie ,które odbędą się 26 listopada.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony, oznacz, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close