PIOTR ŁOBODZIŃSKI WRACA NA ZWYCIĘSKIE TORY

Piotr Łobodziński (KS PREFBET-SONAROL) najlepszy Towerrunner Świata po rocznej przerwie spowodowanej pandemią i „wypaleniem” zawodowym  wznowił treningi i już w pierwszym starcie zwyciężył w Biegu Na Varso Tower w Warszawie. W tej międzynarodowej imprezie w której startowali zawodnicy z sześciu krajów w kategorii kobiet, także najlepsza była zawodniczka PREFBET-SONAROL Iwona Wicha.

Warszawa, również była organizatorem innych imprez biegowych w których czołowe role odgrywali biegacze Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Wspomniana Iwona Wicha zajęła 3-cie miejsce w „Biegu z Radością Malucha” na dystansie 5km a Monika Nawrat zwyciężyła na dystansie 10 km na Bemowie w imprezie pod nazwą „Bieg przeciw przemocy-Widzisz? -Reaguj”.

Niezmordowany Mateusz Niemczyk został zwycięzcą 30-go Biegu Kociewskiego w Stargardzie Gdańskim a jego czas 30.42 min. na dystansie 10km to nowy, dobry  rekord życiowy.

Olga Ochal-Kalendarova i Iwona Bernardeli  biegały na dystansie 8km w składzie drużyny, która zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata Wojsk. Na przełajowych trasach w portugalskiej Beji Polki były najlepsze z Europejek a musiały uznać wyższość tylko drużyn Bahrajnu i Kenji.

Podczas Mistrzostw Makroregionu w biegach przełajowych startowała  czwórka naszych biegaczy, która wywalczyła 5 punktów a najlepiej wypadł Konrad Zaleski zdobywca 2 pkt., który zajął 3-cie miejsce na dystansie 2000 metrów.