KOLEJNE STARY BIEGACZY

Na koniec wakacji kolejne udane starty zanotowali biegacze KS PREFBET-SONAROL. Tym razem nasi zawodnicy zajmowali czołowe miejsca w imprezach biegowych w kilku miejscach Polski.

Martyna Krawczyńska na 3000 metrów( 10:01,59sek) oraz Konrad Zalewski na 600metrów (1:31,18sek.) zajęli drugie miejsca ustanawiając rekordy życiowe podczas memoriału im. Jana Dery w Tychach.

Monika Bytner-Kwiatkowska podczas biegu „Piąteczka dla każdego” w Nowym Dworze Mazowieckim zwyciężyła na dystansie 5 km.

Monika Nawrat okazała się najlepsza w przełajowym Biegu Bobra, który rozegrano na dystansie 8888 metrów w Tłuszczu.

Natomiast „operujący” na Pomorzu Mateusz Niemczyk został zwycięzcą „ Biegu im. Jana Kielasa” wchodzącego w skład Grand Prix Kociewia. Bieg odbył się na dystansie 10km w miejscowości Skarszewy.