LEKKOATLECI NIE ODPUSZCZJĄ

Kolejne udane starty mają za sobą biegacze Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Nasi zawodnicy wystąpili w głównych rolach w pięciu imprezach. Bartosz Jurak(1:23,75sek) i Piotr Dąbrowski (1:23,88sek.) na Warszawskich Zawodach Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego stoczyli pasjonujący pojedynek i zajęli dwie pierwsze lokaty na 600 metrów. Również w Warszawie, ale na dużo dłuższej trasie bo w 44 Maratonie Warszawskim drugie miejsce wywalczyła Iwona Bernardelli(2:32,25) a na najniższym stopniu podium stanęła jej koleżanka klubowa Ewa Jagielska (2:35,46). 26 Cross Trzeźwości w Suchowoli to zdecydowane zwycięstwo Andrzeja Leończuka na dystansie 10km. Najbardziej pracowity weekend miał natomiast Mateusz Niemczyk, który w Grand Prix Kociewia najpierw zwyciężył na dystansie 10km w Warubie podczas XXXIX Biegach pamięci Bronisława Malinowskiego a następnie w niedzielę dotarł na metę drugi w IV Biegu o puchar Wójta gminy Zblewo, tym razem na 12km.