KADROWICZE Z PREFBETU-SONAROL TRENUJĄ ZA GRANICĄ

Będący w Kadrze Narodowej zawodnicy KS PREFBET-SONAROL –  Piotr Dąbrowski i Iwona Bernardelli szykują się do sezonu na zgrupowaniach „kadrowych” w ciepłym klimacie.

Iwona, olimpijka z Rio de Janeiro  już od pięciu tygodni trenuje w Albuquerque (USA, stan Nowy Meksyk) na wysokości 1700m. Jak mówi nasza zawodniczka warunki pobytu i  treningowe są znakomite, wszystko jest na miejscu. Ciekawostką jest, że w ciągu jednego tygodnia był śnieg i minusowa temperatura jak też i …+26C. Jednak te niewielkie anomalie rekompensują piękne widoki z treningów wzdłuż Rio Grande. Nasza zawodniczka przygotowuje się do kwietniowego maratonu w Holandii a jej pierwszy start po powrocie do Polski ma mieć miejsce już 9 kwietnia w Gnieźnie na 10km. Natomiast jej młodszy kolega halowy Mistrz Polski Juniorów na 400metrów Piotr Dąbrowski wraz z juniorską kadrą 400-tu metrowców trenuje w hiszpańskim Lloret de Mar. Miejscowość jest położona nad morzem śródziemnym blisko Barcelony. Także Piotr tegoroczny maturzysta jest bardzo zadowolony z pogody i warunków w jakich może trenować. Miejmy nadzieję, że zawodnicy dobrze przepracują zgrupowania w  sezonie osiągną wysokie wyniki.

Tymczasem w kraju pierwszy start w sezonie zaliczył Mateusz Niemczyk, który zajął 5te miejsce w Biegu Szpęgawskim na 5km a jego czas to 14:59.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony, oznacz, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close