IWONA LEWANDOWSKA POWOŁANA NA PUCHAR EUROPY

Zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Iwona Lewandowska otrzymała powołanie na Puchar Europy w biegu na 10 000 metrów. Impreza odbędzie się w Birmingham(Wielka Brytania) 5 czerwca. Zawodniczka trenera Marka Jakubowskiego została powołana do reprezentacji na te zawody w nagrodę za bardzo dobry występ na Mistrzostwach Polski(24.04.21 Goleniów), gdzie wywalczyła czwartą lokatę. Nasza zawodniczka zakończyła właśnie zgrupowanie sportowe w Szklarskiej Porębie i teraz będzie szykować się do tego prestiżowego występu.

Biegaczka wraz z dwójką innych zawodników Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL prosto po zjeździe z gór wzięła udział w Memoriale Wiesława Kiryka , który odbył się w Oleśnicy. Iwona w biegu na  5000 metrów zajęła w  piątą lokatę z czasem 16:57,98.  Sandra Michalak na dystansie 1500 metrów przybiegła na siódmym miejscu a najlepiej z naszych zawodników spisał się Rafał Pogorzelski wywalczając na dystansie 2000 metrów z przeszkodami trzecią lokatę.