DOBRE STARTY BIEGACZY KS PREFBET-SONAROL  ŁOMŻA

Iwona Bernardelli zajęła 4te miejsce podczas Mistrzostw Polski w Maratonie, które rozegrano w Łodzi. Wysoka temperatura nie sprzyjała osiąganiu dobrych czasów, a nasza zawodniczka osiągnęła wynik 2:39,20 co jest rezultatem gorszym około 12 minut od jej rekordu życiowego.

Druga impreza tej niedzieli w której również dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy to XXIII Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne – Mońki 2024. W kategorii Kobiet na 10km druga przybiegła Justyna Korytkowska(37:49), natomiast jej córka Anastazja uczennica klasy 0 w SP7 Łomża zwyciężyła w biegu na 200 metrów. Również zwycięzcą w kategorii klas V-tych został Jakub Wilczewski, który nie znalazł sobie równych w biegu na 400 metrów. 5-ta także na 400 metrów klas V-tych była Alicja Resko a w kasach VI-tych Gabriela Kraszewska na dystansie 700 metrów dobiegła na siódmej pozycji.