KOLEJNE STARTY LEKKOATLETÓW

Z dwoma medalami Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS wracają młodzi zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. W zawodach, które odbyły się w Spale bardzo dobrze zaprezentowały się biegaczki na 800 metrów. Martyna Krawczyńska po raz kolejny w ostatnim czasie ustanowiła rekord życiowy na 800 metrów i wywalczyła brązowy medal z wynikiem 2:10,94 sek. Nasza zawodniczka była najlepsza w kategorii juniorek młodszych(U18), a zawodniczki które wyprzedziły Martynę są z kategorii młodzieżowca(U23)….. W tej samej konkurencji Wiktoria Grabowska w swojej serii zajęła drugą lokatę, również z nowym rekordem życiowym poprawionym o  2,53sek. (2:15,39sek.). Wynik ten po zsumowaniu obu serii dał jej 7-mą lokatę. W biegu na 400m pł. zadebiutował Jakub Stefańczyk, który uzyskał wynik 1:01,75sek.

Natomiast starsza koleżanka naszych juniorów młodszych Ewa Jagielska  zwyciężyła w Nowym Dworze Mazowieckim w biegu ulicznym na 5km pod nazwą „Piąteczka dla każdego”. Ewa tym startem rozpoczęła drugą część sezonu a jej start na krętej, wymagającej trasie 17,14min., jest bardzo obiecujący.