ZWYCIĘSKIE BIEGI MAMY I CÓRKI

Rodzinny zwycięski dublet podczas III Biegu Miodobrania Kurpiowskiego w Myszyńcu zanotowały Justyna i Anastazja Korytkowskie(KS PREFBET-SONAROL). Mama Justyna zwyciężyła w biegu głównym na 10 kilometrów poprawiając rekord trasy o 5 minut i uzyskując czas 37:13 co przy upalnej pogodzie i mocnym przeciwnym wietrze jest bardzo dobrym wynikiem. Natomiast córka Anastazja wystartowała w zawodach biegowych po raz drugi w życiu i na dystansie 200tu metrów wywalczyła również pierwsze miejsce w kategorii do lat 6ciu. Na tych samych zawodach kilkoro innych zawodników stanęło na podium tej imprezy. Przemysław Dąbrowski zwyciężył w kategorii open z nowym rekordem trasy 31:52 a drugi przybiegł dotychczasowy rekordzista Damian Świerdzewski(34:59). Warto w tym miejscu podkreślić, że Justyna Korytkowska w klasyfikacji open przybiegła jako 4ta ustępując miejsca tylko 3 mężczyznom. W biegu głównym na 10 km wzięło udział 178 osób. W biegach młodzieżowych 11-13 lat wśród chłopców drugi na mecie zameldował się Jakub Wilczewski a na 3cim stopniu podium dziewcząt stanęła Gabriela Kraszewska z łomżyńskiego klubu. Miłym akcentem był też udział w „biegu” na 200 metrów niespełna dwuletniego Andrzeja Korytkowskiego(juniora), który otrzymał od organizatorów jako jeden z 3ech  malutkich biegaczy nagrodę i puchar w kategorii najmłodszy uczestnik Biegu Miodobrania Kurpiowskiego.