PREFBET-SONAROL WYGRYWA BIEGI ORAZ …TELETURNIEJ

W dniu wczorajszym Andrzej Niwiński trener klubu sportowego PREFBET-SONAROL zwyciężył w 6-tym odcinku kolejnej serii teleturnieju 1 z 10-ciu. Pan Andrzej jest nauczycielem wychowania fizycznego w SP Sokoły oraz Bruszewo a treningi z miotaczami w naszym klubie prowadzi od 17-tu lat. W tym okresie jego zawodnicy zdobywali medale Mistrzostw Polski a największy sukces osiągnął Sebastian Dobkowski, który zwyciężył w Europejskich Igrzyskach Olimpijskich do lat 18-tu, które odbyły się w Moskwie w 2010 roku a jego wynik 77,73m w rzucie młotem 5kg był w tamtym sezonie drugim rezultatem na Świecie!

Tradycyjnie już kolejne zwycięstwa notują biegacze Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Niezawodna w ostatnim czasie Ewa Jagielska zwyciężyła w półmaratonie rozegranym w Biskupcu i jak sama podkreśla czas 1:20,50 nie kosztował jej zbyt dużo zdrowia co oznacza, że jest w wysokiej formie.

Do formy wraca  Iwona Bernardelli, która w Warszawie na dystansie 5km wygrywa „Bieg z Radością” a jej  czas 16:52 pozwala zająć 8 miejsce OPEN w całym biegu.

Mateusz Niemczyk w sobotę  w kolejnym biegu Grand Prix Kaszub, a mianowicie w miejscowości Przyjaźń koło Żukowa na 10km. wywalczył  2-ie miejsce. Natomiast w niedzielę wystartował w Borównie obok Starogardu Gdańskiego, gdzie odniósł zwycięstwo w biegu przełajowym na dystansie 5,5km.