PIOTR ŁOBODZIŃSKI POWOŁANY DO REPREZENTACJI POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Zawodnik Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Piotr Łobodziński został powołany na 2 Mistrzostwa Świata w biegach górskich i terenowych, które zostaną rozegrane w czerwcu w austriackim  Innsbrucku. Powołanie jest rezultatem bardzo dobrych startów w Górskich Mistrzostwach Polski w których Piotr zdobył srebrni i brązowy medal. Forma Piotra jest coraz lepsza, nasz zawodnik w ostatnią niedzielę zwyciężył na 10km w Biegu Akademicka Dycha rozegranym w Siedlcach. Na trudnej trasie uzyskał czas 31,25min.

Na mistrzostwach województwa podlaskiego  juniorów młodszych młodzi zawodnicy PREFBET-SONAROL wywalczyli 3 medale. W biegu na 400 metrów przez płotki zwyciężyła Wiktoria Stefańska a jej wynik 1:06,30sek. daje jej awans na lipcowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych, które zostaną rozegrane  na stadionie Śląskim w Chorzowie. Trzecie miejsca wywalczyli chłopcy w sztafecie 4x400m(3:40,62sek.) oraz Juliusz Jabłoński w rzucie dyskiem 1,5kg(37,29m)

Natomiast Justyna Korytkowska  w niedzielę w Olecku zwyciężyła w X Jubileuszowej Oleckiej Trzynastce a dzień wcześniej była druga w XIII Ostródzkich Biegach Ulicznych-Memoriale im. Zdzisława Krzyszkowiaka na dystansie 10km z czasem 36minut i 47 sekund.