NA PODIUM W MAKROREGIONIE

Drugie miejsce podczas Mistrzostw Makroregionu podlasko-lubelskiego wywalczyli młodzicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Lekkoatleci z Łomży zgromadzili 32 punkty przegrywając z KS Podlaskie (68pkt.) oraz wyprzedzając Wisłę Puławy, Agros Zamość i AZS UMCS Lublin (wszyscy po 30pkt). W zawodach, które rozegrano w Białej Podlaskiej wzięło udział 22 klubu z obu województw. Nasi zawodnicy zdobyli 4 medale oraz 5 miejsc tuż za podium. Najlepiej wypadł Bartosz Rogiński zdobywca dwóch brązowych medali na 100m(11,73sek.)  i 300m(37,76sek.) oraz również brązowi miotacze Jabłoński Juliusz(dysk-41,64m) i Julia Grabowski w rzucie oszczepem (24,37m).

Ewa Jagielska, starsza koleżanka naszych młodzików wystartowała w Półmaratonie Dwóch Mostów, który rozegrano w Płocku a czas 1:18,58 przy mocnym finiszu wystarczył jej do zwycięstwa. Natomiast Mateusz Niemczyk zwyciężył w Grodzisku podczas biegu crossowego na dystansie 6,5km.